Záruka 25 let

Unikátní záruka 25 let jednoduše a srozumitelně

Registraci záruky 25 let provedete zde.

Někdy se používá i označení tzv. doživotní záruka, čímž je myšlená životnost přístroje, která byla stanovena výrobcem Nuera-Air na 25 let. Tato záruka se vztahuje na celý přístroj kromě spotřebního materiálu, jako jsou například filtrační sáčky, výměnné uhlíky atp. Prvních 5 let jsou náhradní díly pro záruční opravy poskytovány zdarma včetně práce a dopravy k zákazníkovi. Dalších 20 let jsou poskytovány náhradní díly zdarma, práce a doprava spojená s případným servisem je již hrazená dle platného ceníku.

Takovou záruku můžeme poskytovat jen díky celokovovému provedení vysavačů a použitých průmyslových motorů s Bypass technologií (nezávislého chlazení), která garantuje nejdelší možnou životnost. Byla ověřena výrobcem od roku 1968, kdy firma Husky vznikla.
Doživotní záruka poskytovaná výrobcem NUERA-AIR Canada na vybrané modely vysavačů.Centrální vysavače Husky se zárukou 25 let

Výrobce NUERA-AIR Canada (dále též jen „Výrobce“) poskytuje na Zboží tzv. Doživotní záruku. Doživotní zárukou se rozumí závazek Výrobce poskytnout nový náhradní díl Zboží, u něhož se projeví výrobní nebo materiálová vada v době životnosti Zboží. Výrobce poskytne nový náhradní díl zcela zdarma, koncový zákazník hradí pouze vlastní náklady spojené s uplatněním práv z Doživotní záruky, náklady na zaslání náhradního dílu a náklady na výměnu poškozeného dílu za nový.

Práva z Doživotní záruky může koncový zákazník uplatnit u Výrobce přímo nebo prostřednictvím Výhradního dovozce:

Po dobu 60 měsíců od data dodání Zboží koncovému zákazníkovi zajistí Výhradní dovozce v případě uplatnění práv z Doživotní záruky jeho prostřednictvím vyřízení nároku koncového zákazníka z Doživotní záruky, přepravu náhradního dílu i výměnu poškozeného dílu za nový pro koncového zákazníka bezúplatně.

Záruka na sady příslušenství PREMIUM a DELUXE je navíc také zcela ojedinělá a je platná po dobu 5 let. Pozn.: Platí pouze při zakoupení spolu s vysavačovým agregátem s unikátní zárukou 25 let. V případě zakoupení samotného příslušenství je standardní záruka 2 roky.

Životností Přístroje (vysavačové jednotky Husky) se rozumí doba 25 let od data dodání Přístroje koncovému zákazníkovi. Životností Příslušenství (Premium a Deluxe) se rozumí doba 5 let od data dodání tohoto Příslušenství koncovému zákazníkovi.

Podmínkou poskytnutí Doživotní záruky je provedení registrace koncového zákazníka do programu Doživotní záruky nejpozději do 2 měsíců od data dodání Zboží koncovému zákazníkovi. Dále je nutná pravidelná 5ti letá prohlídka přístroje. V případě zmeškání lhůty pro registraci, případně neprovedení 5 leté prohlídky ztrácí koncový zákazník právo na poskytnutí tzv. Doživotní záruky.

Registrace do programu Doživotní záruky se provádí řádným vyplněním tzv. Karty zákazníka, která je dostupná na webových stránkách Výhradního dovozce (www.husky.cz). Registraci je možné provést interaktivním vyplněním Karty zákazníka přímo na webových stránkách Výhradního dovozce (NEWAG spol. s r.o.) nebo zasláním vyplněné Karty zákazníka doporučenou listovní zásilkou/ nebo naseknovanou emailem na adresu sídla Výhradního dovozce (NEWAG spol. s r.o.). resp. na email info@husky.cz.

Upozornění na omezení a vyloučení záruky 25 let: v případě použití jiného než originálního náhradního dílu, příslušenství či spotřebního materiálu (např. filtračních sáčků) může dojít k ukončení prodloužené záruky.

Záruční a pozáruční servis v ČR a SR zajišťuje výhradní dovozce výrobků Husky, firma Newag spol. s r.o., buď přímo, nebo prostřednictvím poboček (Praha, Brno, Hradec Králové) a proškolených smluvních partnerů.

Pobočky a servisní střediska NEWAG

NEWAG spol. s r.o.

Vestecká 104
252 41 Zlatníky – Hodkovice
Tel.: 261 221 528
Infolinka: 800 139 076
E-mail: info@newag.cz

Otevírací doba:
Po-Čt: 8 – 17h, Pá: 8 – 15h

NEWAG Praha spol. s r.o.

Vídeňská 573
252 42 Vestec u Prahy
Tel.: 261 213 103
GSM: 777 137 781
E-mail: praha@newag.cz

Otevírací doba:
Po-Čt: 8-12 13-17, Pá: 8-12 13-15h

NEWAG Hradec Králové spol. s r.o.

Uhelná 1182/3a
500 03 Hradec Králové
Tel.: 495 521 522
GSM: 777 059 277
E-mail: infohk@newag.cz

Otevírací doba:
Po-Čt: 8:30 – 17h, Pá 8:30-15h

NEWAG Brno spol. s r.o.

Hviezdoslavova 55a
637 00 Brno
Tel.: 548 210 954
GSM: 777 092 777
E-mail: brno@newag.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 8-16:30h

Napište nám